توضیحات خلاصه از سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید


اگر کمی درباره ی سئو اطلاعات کسب کرده باشید حتما به این موضوع پی بردید که سئو یک فرایند زمان بر است و نیاز به تلاش مدام دارد.یکی از دلایلی که باعث می شود افراد از ?

.

اگر کمی درباره ی سئو اطلاعات کسب کرده باشید حتما به این موضوع پی بردید که سئو یک فرایند زمان بر است و نیاز به تلاش مدام دارد.یکی از دلایلی که باعث می شود افراد از روش های غی قانونی برای افزایش رتبه سایت خود استفاده کنند همین طولانی بودن سئو  است ، البته سئو بین 6 تا یکسال بیشتر زمان نمی برد ، اما افرادی وجود دارند که طاقت انتظار برای دیدن سایتشان در صفحه اول گوگل ندارند و با یک سری راهکارهای فریبکارانه می خواهند به این روند سرعت ببخشند ، غافل از آنکه این کار باعث می شود سایت به احتمال زیاد برای همیشه از نتایج جست و جو حذف شود.

این راهکارهای فریبکارانه سئو کلاه سیاه نام دارد که در مقابل سئو کلاه سفید قرار می گیرد.

سئوکلاه سفید بر عکس سئو کلاه سیاه به روش های قانونمدارانه برای افزایش رتبه سایت پایبند است.

سئو کلاه سیاه ممکن بود در ده سال پیش شمارا به نتیجه برساند اما امروزه شانس بسیار کمی برای افزایش رتبه با استفاده از سئو  کلاه سیاه وجود دارد و حتی اگر هم با روش های سئو کلاه سیاه بتوانید در نتایج اول جست و جوی گوگل قرار گیرید ، اما این اتفاق کوتاه مدت است و به محض بررسی های بیشتر سایت توسط گوگل ، سایت از نتایج حذف خواهد شد.

سئو کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه سفید یک اصطلاح برای توصیف روش هاییست که کامل مطابق با قوانین گوگل هستند و به منظور افزایش رضایت کاربران از جست و جوی نتایج خود در گوگل از آن ها استفاده می شود ، سئو کلاه سفید کلاه سفید اگرچه زمان بر است اما نتایج آن تقریبا ثابت است ، یعنی اگر شما با سئو کلاه سفید کلاه سفید بتوانید سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانید ، بسیار دیرتر ممکن است شاهد کاهش رتبه سایت خود شوید،بر عکس سئو کلاه سیاه که نتایج آن بسیار ناپایدار است و ثابت نیست.

برای اشاره به روش های سئو کلاه سفید می توان از تولید محتوای با کیفیت ، انجام سئو فنی ، ایجاد بک لینک طبیعی و... نام برد که تمامی این روش ها بر افزایش تجربه کاربری رضایت دارد.

از روش های سئو کلاه سیاه می توان به خرید بک لینک انبوه و بی کیفیت و غیر مرتبط با سایت ، تولید محتوایی سرشار از کلمات کلیدی ، پنهان کردن متنی پر از کلمه کلیدی با رنگ پس زمینه ، کپی مطالب سایت های دیگر و... اشاره کرد.

همانطور که گفتیم اگر چه شاید روش های سئو کلاه سیاه در کوتاه مدت نتیجه بخش باشند اما در طولانی مدت می توانند سایت را با آسیب جدی مواجه کنند چراکه در صورت جریمه شدن توسط گوگل ، به سختی می توان سایت را به حالت اول برگرداند.

در این میان یک روش دیگر به نام سئو کلاه خاکستری وجود دارد که روش های آن نه در دسته ی کلاه سفید قرار می گیرد و نه در دسته ی کلاه سیاه ، از این روش ها می توان به بک لینک سازی به روش ساخت وبلاگ یا خرید بک لینک با کیفیت نام برد ، این روش ها ممکن است سایت را با مشکل مواجه کند اما نه مشکلات آنچنانی ، و از طرفی ممکن است باعث افزایش رتبه سایت شود ، بنابراین باید از روش های سئو کلاه خاکستری با احتیاط استفاده کرد.

Comentarios