مراحل تولید محتوای مبتنی بر سئو


یکی از دغدغه‌هایی که برای افرادی که در وب فعالیت می کنند وجود دارد ، تولید محتوای مبتنی بر سئو است.

.

یکی از دغدغه‌هایی که برای افرادی که در وب فعالیت می کنند وجود دارد ، تولید محتوای مبتنی بر سئو است.

از آنجایی که قرا گرفتن در صفحه اول گوگل مزیت های زیادی را در پی دارد ، طبیعیست که هرکس دارای سایتی باشد خوهان اینست که سایت خود را در نتایج برتر گوگول ببیند ، برای این اتفاق راه های زیادی وجود دارد،یا بهخ بیان دیگر مراحل بسیاری برای سئو سایت وجود دارد و یکی از این مراحل تولید محتوای مبتنی بر سئو است که یکی از قوانین سئو است.

قوانین سئو

قوانین سئو آن دسته از مواردیست که گوگل برای افزایش کیفیت موتور جست و جوی خود وضع کرده است و هر سایتی به ان ها بیشتر اهمیت دهد و در پیاده سازی این قوانین در سایت بهتر و موفق تر عمل کند ، نتیجه بهتری خواهد گرفت.

در ائامه به قوانین سئو می پردازیم که با تولید محتوا نیز در ارتباط است.

انتخاب کلمه‌کلیدی و عنوان مناسب

اولین و مهم‌ترین قانون سئو، جست‌وجوی هدفمند برای کلمه کلیدی متناسب با مخاطب و بازار هدف است که به توجه و وسواس زیادی احتیاج دارد.در ابتدا باید کلمه کلیدی خود را انتخاب کنید ، یعنی همان اصطلاحی که برای رسیدن شما به مخاطبانتان مانند یک پل عمل می کند ، پس از انتخاب کلمه کلیدی باید لیستی از کلمات مرتبط با آن کلمه را ایجاد کنید و سپس باید برای هر یک محتوایی تولید کنید.

هر محتوا باید دارای عنوان منحصر به فردی باشد ، وجود عنوان های مشابه گوگل را برای انتخاب اینکه کدام محتوا را به کاربران نشان دهد با دردسر مواجه خواهد کرد و این موضوع می تواند از افزایش رتبه سایت شما جلوگیری کند.

عنوان باید کوتاه و در حد 50 کاراکتر باشد و بهتر است کلمه کلیدی خود را در ابتدای عنوان قرار دهید و به گونه ای عنوان خود را ایجاد کنید که کاربر بدانید با کلیک بر روی لینک سایت شما به چه محتویات و اطلاعاتی دست پیدا خواهد کرد.

عنوان صفحه در نتایج جست و جو نشان داده می شود و نقش زیادی در افزایش نرخ کلیک دارد ، هرچه عنوان کوتاه و جذاب تری داشته باشید ، احتمالا نرخ کلیک بیشتر خواهد بود.

اما در زمینه کلمه کلیدی ، چگالی را نادیده نگیرید ، چگالی کلمه کلیدی عبارتست از میزان تکرار کلمه کلیدی در یک مطلب.بهترین چگالی 2 درصد است ، یعنی در هر پاراگراف که پنجاه کلمه دارد ، بهتر است یکبار از کلمه کلیدی استفاده کنید.

چگالی زیاد باعث می شود گوگل فکر کند شما در حال تقلب برای کسب رتبه هستید و مانع افزایش رتبه سایت خواهد شد ف به علاوه اینکه کیفیت متن در این صورت کاهش پیدا کرده و مصنوعی خواهد شد.

پاراگراف اول در سئو بسیار مهم است؛ چرا که مخاطب در ابتدا پاراگراف اول محتوای شما را می‌خواند.در اولین پاراگراف خود حتما در مورد محتوایی که در ادمه قصد دارید به آن بپردازید صحبت کنید و متن خود را به گونه ای بنویسید که کاربر اطمینان حاصل کند در سایت مناسب و درستی برای پاسخ به نیاز خود قرار دارد.

تا اینجا با دو بخش مهم در تولید محتوای مبتنی بر سئو ، یعنی عنوان و انتخاب کلمه کلیدی آشنا شدید و می توانید برای کسب اطلاعات کامل در زمینه سئوسایت ، به سایت بهترین سئو سر بزنید.

63 Puntos de vista

Comentarios